O nás

Jsme soukromou společností s tradicí v oboru od roku 1992. Nejsme zatíženi vztahy k monopolním dodavatelům-umíme být proto pružní a přizpůsobiví. Odbornost, solidnost a udržení dobrého jména jsou základem naší práce a přínosem pro zákazníky.

Jsme řádným členem ČSVT – České společnosti pro výtahovou techniku Praha, od jejího založení. Tato společnost sdružuje české výrobce výtahů, vytváří pro své členy právní a odborné zázemí, podílí se na tvorbě ČSN apod., je protiváhou asociace zahraničních výrobců výtahů. Vlastníme i osvědčení pro provádění činností pro Ministerstvo národní obrany. Naše firma je autorizovaný dealer k prodeji, provádění servisních prohlídek a záručních i pozáručních oprav zařízení firmy MANUS, předního českého výrobce plošin pro dopravu tělesně postižených osob.

Naší firmu tvoří skupina odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Disponujeme vlastním výrobním zařízením, dostatečným vozovým parkem a skladovými prostorami pro provádění kvalitní práce. Máme svá střediska v Aši a Kynšperku nad Ohří.